
Колодка гальмівна диск. MB A160 передн. (вир-во ABS). (37078)
777 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351674[-88010]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37078.
Гальмівна система: LUCAS/TRW
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 57,1
Ширина 1 [мм]: 116,5
Товщина 1 [мм]: 17
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 90
GTIN: 8717109055092
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW90xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 90
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 571945CH (Two ways);
Cifam: 822-310-0 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0311 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1401 (Two ways);
Jurid: 571945JC (Two ways);
Jurid: 571945J (Two ways);
Jurid: 571944J (Two ways);
Remsa: 0650.00 (Two ways);
TRW: GDB1293 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 571945CH (Two ways);
Cifam: 822-310-0 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0311 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1401 (Two ways);
Jurid: 571945JC (Two ways);
Jurid: 571945J (Two ways);
Jurid: 571944J (Two ways);
Remsa: 0650.00 (Two ways);
TRW: GDB1293 (Two ways);
Гальмівна система: LUCAS/TRW
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 57,1
Ширина 1 [мм]: 116,5
Товщина 1 [мм]: 17
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 90
GTIN: 8717109055092
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW90xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 90
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 571945CH (Two ways);
Cifam: 822-310-0 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0311 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1401 (Two ways);
Jurid: 571945JC (Two ways);
Jurid: 571945J (Two ways);
Jurid: 571944J (Two ways);
Remsa: 0650.00 (Two ways);
TRW: GDB1293 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 571945CH (Two ways);
Cifam: 822-310-0 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0311 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1401 (Two ways);
Jurid: 571945JC (Two ways);
Jurid: 571945J (Two ways);
Jurid: 571944J (Two ways);
Remsa: 0650.00 (Two ways);
TRW: GDB1293 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37078 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 57.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴

