
Радіатор охолодження двигуна GOLF5/TOURAN/A3 14/16 03- (Van Wezel). (58002204)
2 225 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4600693005[-693005]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 58002204.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN2204 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213853000 (Two ways);
Nissens: 65277 (Two ways);
Nissens: 65277A (Two ways);
NRF: 53404 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN2204 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213853000 (Two ways);
Nissens: 65277 (Two ways);
Nissens: 65277A (Two ways);
NRF: 53404 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN2204 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213853000 (Two ways);
Nissens: 65277 (Two ways);
Nissens: 65277A (Two ways);
NRF: 53404 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN2204 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213853000 (Two ways);
Nissens: 65277 (Two ways);
Nissens: 65277A (Two ways);
NRF: 53404 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002204 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴

