
Радіатор охолодження двигуна FABIA/POLO/CORDOBA MT-AC (Van Wezel). (76002005)
2 174 ₴
- В наявності
- Код: OM-4600693379[-693379]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 76002005.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SAA2005 (Two ways);
Nissens: 652691 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SAA2005 (Two ways);
Nissens: 652691 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SAA2005 (Two ways);
Nissens: 652691 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SAA2005 (Two ways);
Nissens: 652691 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 76002005 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 174 ₴

