
Радіатор охолодження SEAT TOLEDO I (1L) (91-) 1.6-2.0i (вир-во Nissens). (640041)
2 166 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6900151205[-151205]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 640041.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 503003 (Two ways);
Van Wezel: 49002009 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 503003 (Two ways);
Van Wezel: 49002009 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 503003 (Two ways);
Van Wezel: 49002009 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 503003 (Two ways);
Van Wezel: 49002009 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 640041 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴

