
Радіатор охолодження OPEL VECTRA C (02-) 1.6/1.8 (вир-во Nissens). (63024A)
3 519 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6900151159[-151159]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 63024A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2339 (Two ways);
Van Wezel: 37002338 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2339 (Two ways);
Van Wezel: 37002338 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2339 (Two ways);
Van Wezel: 37002338 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2339 (Two ways);
Van Wezel: 37002338 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63024A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519 ₴

