
Вентилятор радіатора CITROEN/PEUGEOT (вир-во Nissens). (85886)
3 515 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131208769[-1208769]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 85886.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: PE7556 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: PE7556 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: PE7556 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: PE7556 (Two ways);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85886 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 390 мм |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Споживана потужність | 324 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Форма з'єднувача | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 515 ₴

