
Радіатор масляний VAG (вир-во Nissens). (90680)
3 514 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-69131406413[-1406413]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90680.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
PIERBURG: 7.09269.47.0 (Two ways);
Van Wezel: 58013702 (Two ways);
Все Кросс-коды:
PIERBURG: 7.09269.47.0 (Two ways);
Van Wezel: 58013702 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
PIERBURG: 7.09269.47.0 (Two ways);
Van Wezel: 58013702 (Two ways);
Все Кросс-коды:
PIERBURG: 7.09269.47.0 (Two ways);
Van Wezel: 58013702 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90680 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 130 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 514 ₴

