
Радіатор LANCER6 20i-16V MT 03- (Van Wezel). (32002199)
3 505 ₴
- В наявності
- Код: OM-4600693031[-693031]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 32002199.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
Nissens: 62894 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
Nissens: 62894 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
Nissens: 62894 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
Nissens: 62894 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32002199 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴

