
Радіатор охолодження MERCEDES GL, ML-CLASS W 164 (06-) (вир-во Nissens). (62576A)
11 390 ₴
- В наявності
- Код: OM-6400151140[-151140]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62576A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2436 (Two ways);
NRF: 56074 (Two ways);
Valeo: 701569 (Two ways);
Van Wezel: 30002436 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2436 (Two ways);
NRF: 56074 (Two ways);
Valeo: 701569 (Two ways);
Van Wezel: 30002436 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2436 (Two ways);
NRF: 56074 (Two ways);
Valeo: 701569 (Two ways);
Van Wezel: 30002436 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2436 (Two ways);
NRF: 56074 (Two ways);
Valeo: 701569 (Two ways);
Van Wezel: 30002436 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62576A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 529 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 390 ₴

