
Радіатор масляний з корпусом LAND ROVER (2002) (вир-во Nissens). (90945)
10 888 ₴
- В наявності
- Код: OM-69001510598[-1510598]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90945.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31827 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31827 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31827 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31827 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90945 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 316 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 888 ₴

