
Радіатор охолодження BMW 5 E60-E61/7 E65-E66-E67-E68 (01-) AT (вир-во Nissens). (60772)
10 580 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-5400497450[-497450]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60772.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BWA2338 (Two ways);
Van Wezel: 06002338 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BWA2338 (Two ways);
Van Wezel: 06002338 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BWA2338 (Two ways);
Van Wezel: 06002338 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BWA2338 (Two ways);
Van Wezel: 06002338 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60772 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 593 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 580 ₴

