
Вентилятор радіатора NISSAN MAXIMA QX (A33) (00-) (вир-во Nissens). (85280)
9 464 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913559581[-559581]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 85280.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: DN7511 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: DN7511 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: DN7511 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: DN7511 (Two ways);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85280 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 320 мм |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Кількість контактів | 8 |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Споживана потужність | 94 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Подвійний |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 464 ₴

