
Радіатор охолодження VW ID.3/ ID.4/ID.5 (2020) (вир-во Nissens). (606780)
8 910 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131489599[-1489599]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 606780.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 58012736 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 58012736 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 58012736 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 58012736 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606780 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 910 ₴

