
Радіатор кондиціонера CLIO3/MODUS 15DCi MT 04- (Van Wezel). (4300M405)
8 515 ₴
- В наявності
- Код: OM-46001416954[-1416954]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 4300M405.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 637625 (Two ways);
NRF: 35886 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 637625 (Two ways);
NRF: 35886 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 637625 (Two ways);
NRF: 35886 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 637625 (Two ways);
NRF: 35886 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4300M405 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 515 ₴


