
Радіатор охолодження AUDI A4/A7 (вир-во Nissens). (60317)
8 498 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558136[-558136]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60317.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53719 (Two ways);
Van Wezel: 03002290 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53719 (Two ways);
Van Wezel: 03002290 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53719 (Two ways);
Van Wezel: 03002290 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53719 (Two ways);
Van Wezel: 03002290 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60317 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 498 ₴

