
Радіатор TOYOTA AVENSIS (2003) 2.0 D4D (вир-во Nissens). (64695)
8 335 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913558790[-558790]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64695.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153141 (Two ways);
AVA COOLING: TO2399 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153141 (Two ways);
AVA COOLING: TO2399 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153141 (Two ways);
AVA COOLING: TO2399 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153141 (Two ways);
AVA COOLING: TO2399 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64695 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 335 ₴

