
Радіатор охолодження HONDA CR-V (RE) (06-) (вир-во Nissens). (681372)
8 248 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-60131006117[-1006117]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 681372.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 58456 (Two ways);
Van Wezel: 25002226 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 58456 (Two ways);
Van Wezel: 25002226 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 58456 (Two ways);
Van Wezel: 25002226 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 58456 (Two ways);
Van Wezel: 25002226 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 681372 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 738 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 248 ₴


