
Радіатор охолодження BMW 5 E34 (88-) 525 tds (вир-во Nissens). (60693A)
8 233 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913561148[-561148]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60693A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2133 (Two ways);
NRF: 507620 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2133 (Two ways);
NRF: 507620 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW2133 (Two ways);
NRF: 507620 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW2133 (Two ways);
NRF: 507620 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60693A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 233 ₴

