
Радіатор охолодження CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J (вир-во Nissens). (630724)
8 209 ₴
- В наявності
- Код: OM-5513992182[-992182]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 630724.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Van Wezel: 37002546 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Van Wezel: 37002546 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Van Wezel: 37002546 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Van Wezel: 37002546 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630724 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 387 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 209 ₴

