
Радіатор охолодження NISSAN; OPEL; RENAULT (вир-во Nissens). (630709)
8 164 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913560774[-560774]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 630709.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2490 (Two ways);
NRF: 53123 (Two ways);
Valeo: 734931 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2490 (Two ways);
NRF: 53123 (Two ways);
Valeo: 734931 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2490 (Two ways);
NRF: 53123 (Two ways);
Valeo: 734931 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2490 (Two ways);
NRF: 53123 (Two ways);
Valeo: 734931 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Van Wezel: 43002490 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630709 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 164 ₴

