
Радіатор охолодження LEXUS RXII 330 (вир-во Nissens). (64660)
8 097 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558780[-558780]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64660.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: TO2343 (Two ways);
NRF: 53681 (Two ways);
Van Wezel: 53002343 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: TO2343 (Two ways);
NRF: 53681 (Two ways);
Van Wezel: 53002343 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: TO2343 (Two ways);
NRF: 53681 (Two ways);
Van Wezel: 53002343 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: TO2343 (Two ways);
NRF: 53681 (Two ways);
Van Wezel: 53002343 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64660 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 097 ₴

