
Радіатор охолодження NISSAN MURANO (04-) 3.5i AT (вир-во Nissens). (68712)
7 931 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900497482[-497482]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 68712.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA213050 (Two ways);
AVA COOLING: DN2295 (Two ways);
Van Wezel: 13002295 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA213050 (Two ways);
AVA COOLING: DN2295 (Two ways);
Van Wezel: 13002295 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA213050 (Two ways);
AVA COOLING: DN2295 (Two ways);
Van Wezel: 13002295 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA213050 (Two ways);
AVA COOLING: DN2295 (Two ways);
Van Wezel: 13002295 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68712 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 729 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 931 ₴

