
Радіатор охолодження NISSAN NV 400/OPEL MOVANO B (вир-во Nissens). (630733)
7 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001104681[-1104681]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 630733.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2560 (Two ways);
NRF: 58481 (Two ways);
Van Wezel: 43002560 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2560 (Two ways);
NRF: 58481 (Two ways);
Van Wezel: 43002560 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2560 (Two ways);
NRF: 58481 (Two ways);
Van Wezel: 43002560 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2560 (Two ways);
NRF: 58481 (Two ways);
Van Wezel: 43002560 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630733 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 773 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 469 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 679 ₴

