![Радіатор охолодження BMW 8 Series [E31] (1989->) (вир-во Nissens). (60747A), фото 1](https://images.prom.ua/7085075721_radiator-oholodzhennya-bmw.jpg)
Радіатор охолодження BMW 8 Series [E31] (1989->) (вир-во Nissens). (60747A)
7 561 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913561155[-561155]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60747A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60747A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 561 ₴

