
Радіатор охолодження MITSUBISHI L 200 (06-) 2.5 D автомат, механіка (вир-во Nissens). (62896)
7 481 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913558520[-558520]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62896.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2204 (Two ways);
AVA COOLING: MTA2202 (Two ways);
NRF: 53909 (Two ways);
NRF: 53907 (Two ways);
Valeo: 701585 (Two ways);
Van Wezel: 32002204 (Two ways);
Van Wezel: 32002202 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2204 (Two ways);
AVA COOLING: MTA2202 (Two ways);
NRF: 53909 (Two ways);
NRF: 53907 (Two ways);
Valeo: 701585 (Two ways);
Van Wezel: 32002204 (Two ways);
Van Wezel: 32002202 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2204 (Two ways);
AVA COOLING: MTA2202 (Two ways);
NRF: 53909 (Two ways);
NRF: 53907 (Two ways);
Valeo: 701585 (Two ways);
Van Wezel: 32002204 (Two ways);
Van Wezel: 32002202 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2204 (Two ways);
AVA COOLING: MTA2202 (Two ways);
NRF: 53909 (Two ways);
NRF: 53907 (Two ways);
Valeo: 701585 (Two ways);
Van Wezel: 32002204 (Two ways);
Van Wezel: 32002202 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62896 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 635 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 481 ₴

