
Радіатор охолодження FORD TRANSIT (TTG) (13-) 2.0 TDCi (вир-во Nissens). (606537)
7 450 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131334284[-1334284]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 606537.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18012729 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18012729 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18012729 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18012729 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606537 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 768 мм |
| Ширина ядра радіатора | 456 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴

