
Радіатор охолодження VOLKSWAGEN GOLF VI/ JETTA IV (вир-во Nissens). (65336)
6 971 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46001328642[-1328642]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65336.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN2414 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213214000 (Two ways);
NRF: 550140 (Two ways);
Van Wezel: 58012724 (Two ways);
Van Wezel: 58012713 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN2414 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213214000 (Two ways);
NRF: 550140 (Two ways);
Van Wezel: 58012724 (Two ways);
Van Wezel: 58012713 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN2414 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213214000 (Two ways);
NRF: 550140 (Two ways);
Van Wezel: 58012724 (Two ways);
Van Wezel: 58012713 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN2414 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213214000 (Two ways);
NRF: 550140 (Two ways);
Van Wezel: 58012724 (Two ways);
Van Wezel: 58012713 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65336 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 446 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 971 ₴

