
Радіатор охолодження PAJEROSPORT 25TD MT 98- (вир-во Nissens). (62895A)
7 121 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913561323[-561323]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62895A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MTA2162 (Two ways);
NRF: 53285 (Two ways);
NRF: 52234 (Two ways);
Valeo: 734424 (Two ways);
Van Wezel: 32002162 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MTA2162 (Two ways);
NRF: 53285 (Two ways);
NRF: 52234 (Two ways);
Valeo: 734424 (Two ways);
Van Wezel: 32002162 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MTA2162 (Two ways);
NRF: 53285 (Two ways);
NRF: 52234 (Two ways);
Valeo: 734424 (Two ways);
Van Wezel: 32002162 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MTA2162 (Two ways);
NRF: 53285 (Two ways);
NRF: 52234 (Two ways);
Valeo: 734424 (Two ways);
Van Wezel: 32002162 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62895A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 498 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 639 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 121 ₴

