
Радіатор масляний АКПП BMW X5 SERIES E70 (2007) (вир-во Nissens). (90837)
6 840 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131441105[-1441105]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90837.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 06003573 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 06003573 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 06003573 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 06003573 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90837 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 486 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴


