
Радіатор охолодження MITSUBISHI PAJERO4 32TD AT + /-AC 99- (вир-во Van Wezel). (32002163)
6 626 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131050235[-1050235]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 32002163.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 68181A (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 68181A (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 68181A (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 68181A (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32002163 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 705 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 626 ₴

