
Радіатор охолодження MAZDA 6 (02-) (вир-во Nissens). (62462A)
6 510 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913561253[-561253]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62462A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MZ2160 (Two ways);
Valeo: 735053 (Two ways);
Van Wezel: 27002160 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MZ2160 (Two ways);
Valeo: 735053 (Two ways);
Van Wezel: 27002160 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MZ2160 (Two ways);
Valeo: 735053 (Two ways);
Van Wezel: 27002160 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MZ2160 (Two ways);
Valeo: 735053 (Two ways);
Van Wezel: 27002160 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62462A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 699 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 510 ₴

