
Вентилятор радіатора VAG (вир-во Nissens). (850020)
6 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46131282982[-1282982]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різниця з 85678 в роз'ємі
Каталожний номер: 850020.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Каталожний номер: 850020.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 850020 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 363 мм |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Споживана потужність | 228 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Форма з'єднувача | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 425 ₴



