
Вентилятор радіатора FIAT DOBLO (01-) 1.3 MJTD - 1.9 JTD (вир-во Nissens). (85689)
6 388 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913992160[-992160]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 85689.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85689 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 275 мм |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість лопатей | 9 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Подвійний |
| Форма з'єднувача | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 388 ₴

