
Вентилятор радіатора VAG (вир-во Nissens). (85678)
6 377 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46131319023[-1319023]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різниця з 850020 в роз'ємі
Каталожний номер: 85678.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN7534 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN7534 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Каталожний номер: 85678.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VN7534 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VN7534 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 193887 (Two ways);
NRF: 47389 (Two ways);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85678 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 363 мм |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Кількість контактів | 4 |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Споживана потужність | 228 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Форма з'єднувача | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 377 ₴



