
Радіатор охолодження CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J (вир-во Van Wezel). (37002546)
6 110 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131026871[-1026871]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 37002546.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
Nissens: 630724 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
Nissens: 630724 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
Nissens: 630724 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2546 (Two ways);
Nissens: 630724 (Two ways);
NRF: 53159 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37002546 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 110 ₴

