
Радіатор охолодження VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4 (70X, 7D) (90-) (вир-во Nissens). (65238A)
6 136 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913561485[-561485]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65238A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2149 (Two ways);
NRF: 509515 (Two ways);
Van Wezel: 58002149 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2149 (Two ways);
NRF: 509515 (Two ways);
Van Wezel: 58002149 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2149 (Two ways);
NRF: 509515 (Two ways);
Van Wezel: 58002149 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2149 (Two ways);
NRF: 509515 (Two ways);
Van Wezel: 58002149 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65238A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 136 ₴

