
Радіатор охолодження BMW 1 E81-E82-E87-E88/3 E90-E91-E92-E93 (вир-во Nissens). (60786A)
6 132 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913561161[-561161]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60786A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BWA2292 (Two ways);
NRF: 53473 (Two ways);
Van Wezel: 06002303 (Two ways);
Van Wezel: 06002291 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BWA2292 (Two ways);
NRF: 53473 (Two ways);
Van Wezel: 06002303 (Two ways);
Van Wezel: 06002291 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BWA2292 (Two ways);
NRF: 53473 (Two ways);
Van Wezel: 06002303 (Two ways);
Van Wezel: 06002291 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BWA2292 (Two ways);
NRF: 53473 (Two ways);
Van Wezel: 06002303 (Two ways);
Van Wezel: 06002291 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60786A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 454 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 132 ₴

