
Радіатор охолодження двигуна MB W124 MT/AT + AC 89-96 (Van Wezel). (30002072)
6 034 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-4600693043[-693043]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 30002072.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2072 (Two ways);
Nissens: 62683A (Two ways);
NRF: 526573 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2072 (Two ways);
Nissens: 62683A (Two ways);
NRF: 526573 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2072 (Two ways);
Nissens: 62683A (Two ways);
NRF: 526573 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2072 (Two ways);
Nissens: 62683A (Two ways);
NRF: 526573 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002072 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 034 ₴

