
Радіатор охолодження CHEVROLET AVEO (T250, T255) (05-) 1.4 i AT (вир-во Van Wezel). (81002087)
4 688 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6900995213[-995213]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 81002087.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 59054 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 59054 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 59054 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 59054 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81002087 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 412 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 688 ₴

