
Радіатор охолодження двигуна MITSUBISHI Outlander 03- (вир-во NRF). (53594)
5 546 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46131129369[-1129369]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 53594.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2197 (Two ways);
Nissens: 628973 (Two ways);
Nissens: 628976 (Two ways);
Van Wezel: 32002197 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2197 (Two ways);
Nissens: 628973 (Two ways);
Nissens: 628976 (Two ways);
Van Wezel: 32002197 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2197 (Two ways);
Nissens: 628973 (Two ways);
Nissens: 628976 (Two ways);
Van Wezel: 32002197 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2197 (Two ways);
Nissens: 628973 (Two ways);
Nissens: 628976 (Two ways);
Van Wezel: 32002197 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53594 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 546 ₴


