
Радіатор охолодження SKODA Octavia 1.9 TDi MT/AT (вир-во Nissens). (65292)
5 944 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558875[-558875]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65292.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2255 (Two ways);
NRF: 53813 (Two ways);
Van Wezel: 58002255 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2255 (Two ways);
NRF: 53813 (Two ways);
Van Wezel: 58002255 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2255 (Two ways);
NRF: 53813 (Two ways);
Van Wezel: 58002255 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2255 (Two ways);
NRF: 53813 (Two ways);
Van Wezel: 58002255 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65292 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 944 ₴

