
Радіатор охолодження двигуна MB W123 23/28 AT 76-85 (Van Wezel). (30002043)
5 822 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-4600692926[-692926]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 30002043.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MS2043 (Two ways);
Nissens: 62740 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MS2043 (Two ways);
Nissens: 62740 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MS2043 (Two ways);
Nissens: 62740 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MS2043 (Two ways);
Nissens: 62740 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002043 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Довжина ядра радіатора | 417 мм |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 822 ₴

