
Радіатор охолодження DODGE/ JEEP (вир-во Nissens). (61019)
5 790 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558228[-558228]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 61019.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CRA2121 (Two ways);
NRF: 59089 (Two ways);
Van Wezel: 07002121 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CRA2121 (Two ways);
NRF: 59089 (Two ways);
Van Wezel: 07002121 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CRA2121 (Two ways);
NRF: 59089 (Two ways);
Van Wezel: 07002121 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CRA2121 (Two ways);
NRF: 59089 (Two ways);
Van Wezel: 07002121 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61019 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴

