
Радіатор MITSUBISHI L200 (1997) 2.5 TDIC (вир-во Nissens). (62892)
5 785 ₴
- В наявності
- Код: OM-6913558519[-558519]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62892.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2161 (Two ways);
NRF: 52233 (Two ways);
Van Wezel: 32002161 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2161 (Two ways);
NRF: 52233 (Two ways);
Van Wezel: 32002161 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MT2161 (Two ways);
NRF: 52233 (Two ways);
Van Wezel: 32002161 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MT2161 (Two ways);
NRF: 52233 (Two ways);
Van Wezel: 32002161 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62892 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 598 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 785 ₴

