
Радіатор охолодження OPEL, SAAB (вир-во Nissens). (63022A)
5 783 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900151158[-151158]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 63022A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2340 (Two ways);
Van Wezel: 37002340 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2340 (Two ways);
Van Wezel: 37002340 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OL2340 (Two ways);
Van Wezel: 37002340 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OL2340 (Two ways);
Van Wezel: 37002340 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63022A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 783 ₴

