
Радіатор масляний OPEL ASTRA/ MERIVA (2003) 1.7 CDTI (вир-во Nissens). (90804)
5 726 ₴
- В наявності
- Код: OM-69131379742[-1379742]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90804.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31341 (Two ways);
Van Wezel: 37013712 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31341 (Two ways);
Van Wezel: 37013712 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31341 (Two ways);
Van Wezel: 37013712 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31341 (Two ways);
Van Wezel: 37013712 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90804 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 726 ₴

