
Радіатор охолодження FORD KUGA (08-)/ MONDEO (07-) (вир-во Nissens). (66857)
5 681 ₴
- В наявності
- Код: OM-5800497506[-497506]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 66857.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
NRF: 53737 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
NRF: 53737 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
NRF: 53737 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
NRF: 53737 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66857 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 454 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 681 ₴

