
Радіатор охолодження двигуна TOYOTA Camry 01- (вир-во NRF). (53185)
5 610 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131455021[-1455021]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 53185.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153120 (Two ways);
AVA COOLING: TO2464 (Two ways);
Nissens: 646844 (Two ways);
Valeo: 701595 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153120 (Two ways);
AVA COOLING: TO2464 (Two ways);
Nissens: 646844 (Two ways);
Valeo: 701595 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153120 (Two ways);
AVA COOLING: TO2464 (Two ways);
Nissens: 646844 (Two ways);
Valeo: 701595 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153120 (Two ways);
AVA COOLING: TO2464 (Two ways);
Nissens: 646844 (Two ways);
Valeo: 701595 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53185 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴


