
Радіатор охолодження VOLVO C-MAX/FOCUS III/GALAXY III/MONDEO IV (вир-во Nissens). (65615A)
5 639 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900497513[-497513]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65615A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Valeo: 735374 (Two ways);
Van Wezel: 18002425 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Valeo: 735374 (Two ways);
Van Wezel: 18002425 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Valeo: 735374 (Two ways);
Van Wezel: 18002425 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Valeo: 735374 (Two ways);
Van Wezel: 18002425 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65615A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 639 ₴

