
Радіатор охолодження SUBARU FORESTER, IMPREZA (вир-во Nissens). (67723)
5 558 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913559105[-559105]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67723.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Van Wezel: 51002065 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Van Wezel: 51002065 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Van Wezel: 51002065 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Van Wezel: 51002065 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67723 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 683 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 558 ₴

